03.10.2018 Dołącz do Akademii rzemiosła! – bezpłatne warsztaty dla dzieci

 

 

Już wkrótce dzieci zamienią się w rzemieślników i korzystając z naturalnych materiałów stworzą oryginalne ozdoby i zabawki. Już wkrótce zapraszamy na trzy spotkania w ramach „Akademii rzemiosła”. Wstęp bezpłatny.

Wszechobecny plastik od dawna wygrywa w masowej produkcji z naturalnymi tworzywami. Tymczasem z prostych materiałów, takich jak drewno, glina czy bibuła można stworzyć prawdziwe perełki, które mogą służyć jako zabawki dla dzieci, ozdoby do domu i prezenty dla najbliższych. Październikowe warsztaty „Akademia rzemiosła” to cotygodniowe spotkania, na których najmłodsi stworzą prace wykorzystując wyłącznie ekologiczne materiały.

Pierwsze warsztaty skupią się na drewnie, a uczestnicy zajęć będą mieć okazję tworzyć i ozdabiać ludowe zabawki w kształcie zwierzątek i aniołków. Na kolejnych zajęciach dzieci, korzystając z bibuły, stworzą barwne i wymyślne kwiaty. Na ostatnim spotkaniu mali artyści będą mieć okazję popracować przy kole garncarskim i stworzyć gliniane ozdoby oraz praktyczne dzbanuszki. Efektem warsztatów będzie mnóstwo unikatowych prac, które najmłodsi zabiorą do domu!

Harmonogram zajęć:

06.10 –Drewniane zabawki
03.10 – Ozdoby z bibuły
27.10 – Garncarstwo

Pierwsze spotkanie „Akademii rzemiosła” odbędzie się już 6 października, a kolejne: 13 oraz 27 października od godziny 11:00 do 17:00. Materiały potrzebne do wykonania prac zapewnia organizator. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Gliwice ul. Rybnicka 207

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty