11.10.2018 Przygotuj się na Halloween! – warsztaty dla dzieci

 

 

Halloween nadchodzi wielkimi krokami, ale czym byłaby zabawa bez mrocznych dekoracji! Fanów amerykańskiego święta zapraszamy 20 października na warsztaty kreatywne, które pozwolą stworzyć barwne maski. Stąd już tylko jeden krok do udanej maskarady!

Impreza halloweenowa wymaga odpowiednich przygotowań. Niejeden rodzic wie, jak ważne dla maluchów w tym dniu jest kreatywne przebranie i ozdoby. Aby stworzyć mroczny klimat w domowych warunkach, wystarczą maski, które można wykonać samodzielnie. Dobra, choć nieco mroczna zabawa gwarantowana!

Na kreatywnych warsztatach dzieci pod okiem animatorów stworzą upiorne maski, które pozwolą świętować ostatni dzień października w iście amerykańskim stylu. Uczestnicy zajęć będą mieć do dyspozycji arkusze piankowe, które będą podstawą prac, a także wzorniki masek, pisaki, gumki, tasiemki i nożyczki. Powstałe prace będą zabierane do domu, gdzie przydadzą się podczas zabawy. 

Warsztaty kreatywne odbędą się 20 października od godz. 12:00 do 18:00. Materiały potrzebne do wykonania prac zapewnia organizator.

Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Gliwice ul. Rybnicka 207

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty