09.11.2018 Rozświetl jesień lampionem! – warsztaty dla dzieci

 

 

Podczas długich, listopadowych wieczorów w każdym oknie przyda się rozświetlona, kolorowa ozdoba! 17 listopada w Centrum Handlowym Auchan Gliwice odbędą się warsztaty kreatywne dla dzieci, które pozwolą stworzyć makaronowe lampiony. Wstęp bezpłatny.

Jesienne szarości rozświetlamy lampionami na zajęciach kreatywnych! 17 listopada w Centrum Handlowym Auchan Gliwice odbędą się warsztaty dla dzieci, na których powstaną oryginalne ozdoby w postaci lampionów. Prace będzie można zabrać do domów, a uzupełnione w kolorowe światełka rozświetlą okna i ocieplą wnętrza.

Do powstania lampionów dzieci wykorzystają duże płaty makaronu. Prace będą dekorowane w najróżniejsze wzory, w tym kwiaty, serca, a nawet bajkowe postaci. Przy ozdabianiu dzieł przydadzą się farby, kolorowe pisaki i tasiemki, taśma oraz gorący klej. Prowadzący zajęcia zadbają o wesołą atmosferę i podpowiedzą maluchom, w jaki sposób ozdobić prace, tak aby oddawały upodobania małych artystów.

Warsztaty kreatywne odbędą się 17 listopada w Centrum Handlowym Auchan Gliwice przy ulicy Rybnickiej 207 w Gliwicach. Zajęcia będą prowadzone od godz. 12:00 do 18:00. Materiały potrzebne do wykonania prac zapewnia organizator. Wstęp wolny!

 

  Wróć do listy

 
C.H. Auchan Gliwice ul. Rybnicka 207

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty