Materiały dla prasy

 
 • 15.11.2018

  Rozświetl jesień lampionem! – warsztaty dla dzieci

  Podczas długich, listopadowych wieczorów w każdym oknie przyda się rozświetlona, kolorowa ozdoba! 17 listopada w Centrum Handlowym Auchan Gliwice odbędą się warsztaty kreatywne dla dzieci, które pozwolą stworzyć makaronowe lampiony. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 18.10.2018

  Salon PEPCO rozszerza ofertę lifestylową Centrum Handlowego Auchan Gliwice

  Do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Gliwice dołącza PEPCO. Od 29 września w nowym salonie o powierzchni 555 mkw. klienci mogą skorzystać z bogatej oferty odzieży dla całej rodziny i artykułów do domu. Za komercjalizację obiektu odpowiada Ceetrus Polska.

   

  Więcej  

   
 • 16.10.2018

  Przygotuj się na Halloween! – warsztaty dla dzieci

  Halloween nadchodzi wielkimi krokami, ale czym byłaby zabawa bez mrocznych dekoracji! Fanów amerykańskiego święta Centrum Handlowe Auchan Gliwice zaprasza 20 października na warsztaty kreatywne, które pozwolą stworzyć barwne maski. Stąd już tylko jeden krok do udanej maskarady!

   

  Więcej  

   
 • 03.10.2018

  Dołącz do Akademii rzemiosła! – bezpłatne warsztaty dla dzieci

  Już wkrótce dzieci zamienią się w rzemieślników i korzystając z naturalnych materiałów stworzą oryginalne ozdoby i zabawki. Centrum Handlowe Auchan Gliwice zaprasza na trzy spotkania w ramach „Akademii rzemiosła”. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 18.09.2018

  Odbierz bezpłatną opaskę odblaskową i świeć przykładem!

  22 września maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Gliwice wezmą udział w zabawach w ramach akcji edukacyjnej „Odblaskowi.pl”. Uczestnicy wydarzenia odbiorą bezpłatne opaski odblaskowe, które zwiększają bezpieczeństwo na drodze po zmroku. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 11.09.2018

  Robimy kolorowe worki na buty – bezpłatne warsztaty dla dzieci

  Rok szkolny rozpoczęty, a każdemu uczniowi oprócz nowych przyborów przyda się worek na buty, lub ulubione przedmioty. Zbliżające się 15 września warsztaty kreatywne w Centrum Handlowym Auchan Gliwice pozwolą małym artystom stworzyć spersonalizowane plecaki-worki. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 15.08.2018

  Zamknij lato w słoiczku! – bezpłatne warsztaty dla dzieci

  Łapiemy letnie chwile i zamykamy w słoiczku! Zbliżające się 18 sierpnia warsztaty kreatywne w Centrum Handlowym Auchan Gliwice pozwolą małym artystom stworzyć wakacyjne pamiątki w postaci szklanych pojemników z różnokolorowym piaskiem i ozdobami. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 01.08.2018

  Weź udział w warsztatach i stwórz własny plecak!

  Lato w pełni, więc czas na wycieczkę! Przydadzą się wygodne plecaki, które można łatwo stworzyć według własnych pomysłów i preferencji. Centrum Handlowe Auchan Gliwice zaprasza już 4 sierpnia na warsztaty kreatywne, na których powstaną oryginalne sportowe plecaki na jedno ramię. Wstęp wolny!  

   

  Więcej  

   
 • 03.07.2018

  Lato w mieście na wesoło! – atrakcje dla maluchów w Centrum Handlowym Auchan Gliwice

  Lato w mieście nam niestraszne! Nauka żonglerki, budowa zamku, tworzenie lalek teatralnych czy gra w kręgle to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają już wkrótce na dzieci w różnym przedziale wiekowym. Centrum Handlowe Auchan Gliwice zaprasza wszystkie maluchy 7 lipca na kreatywne animacje i moc wesołej zabawy. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 21.06.2018

  Zadbaj o bezpieczne wakacje i odbierz opaskę dla dziecka

  Już wkrótce rozpocznie się sezon letnich wyjazdów rodzinnych. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych Centrum Handlowe Auchan Gliwice organizuje akcję pod hasłem „Bezpieczne wakacje”. 23 i 24 czerwca będzie można otrzymać dla swojej pociechy bezpłatną opaskę na rękę, na której znajduje się miejsce do wpisania danych kontaktowych rodziców lub opiekunów.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Gliwice ul. Rybnicka 207

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty