Materiały dla prasy

 
 • 14.01.2019

  Rozświetlamy zimę lampami! – bezpłatne warsztaty dla dzieci

  Podczas długich styczniowych wieczorów w każdym oknie przyda się rozświetlona, tęczowa ozdoba! 19 stycznia w Centrum Handlowym Auchan Gliwice odbędą się warsztaty kreatywne dla dzieci, które pozwolą stworzyć oryginalne lampy. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 17.12.2018

  Przygotuj kreatywne ozdoby świąteczne! – warsztaty dla dzieci

  Czas przystroić choinkę! Własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne będą oryginalną dekoracją lub unikatowym prezentem dla najbliższych, którego na próżno szukać na sklepowych półkach. Już 22 grudnia Centrum Handlowe Auchan Gliwice zaprasza dzieci na przedświąteczne warsztaty kreatywne. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 11.12.2018

  Przygotuj kreatywne ozdoby świąteczne! – warsztaty dla dzieci

  Czas przystroić choinkę! Własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne będą oryginalną dekoracją lub unikatowym prezentem dla najbliższych, którego na próżno szukać na sklepowych półkach. Już 15 grudnia Centrum Handlowe Auchan Gliwice zaprasza dzieci na przedświąteczne warsztaty kreatywne. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 07.12.2018

  Święty Mikołaj zawita do Centrum Handlowego Auchan Gliwice

  Czy wszystkie dzieci były w tym roku grzeczne? Już 6 grudnia wszystkie maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Gliwice będą miały okazję przywitać się ze świętym Mikołajem. W programie również mikołajkowe gry, zabawy, konkursy i warsztaty tworzenia dekoracji świątecznych. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 15.11.2018

  Rozświetl jesień lampionem! – warsztaty dla dzieci

  Podczas długich, listopadowych wieczorów w każdym oknie przyda się rozświetlona, kolorowa ozdoba! 17 listopada w Centrum Handlowym Auchan Gliwice odbędą się warsztaty kreatywne dla dzieci, które pozwolą stworzyć makaronowe lampiony. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 18.10.2018

  Salon PEPCO rozszerza ofertę lifestylową Centrum Handlowego Auchan Gliwice

  Do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Gliwice dołącza PEPCO. Od 29 września w nowym salonie o powierzchni 555 mkw. klienci mogą skorzystać z bogatej oferty odzieży dla całej rodziny i artykułów do domu. Za komercjalizację obiektu odpowiada Ceetrus Polska.

   

  Więcej  

   
 • 16.10.2018

  Przygotuj się na Halloween! – warsztaty dla dzieci

  Halloween nadchodzi wielkimi krokami, ale czym byłaby zabawa bez mrocznych dekoracji! Fanów amerykańskiego święta Centrum Handlowe Auchan Gliwice zaprasza 20 października na warsztaty kreatywne, które pozwolą stworzyć barwne maski. Stąd już tylko jeden krok do udanej maskarady!

   

  Więcej  

   
 • 03.10.2018

  Dołącz do Akademii rzemiosła! – bezpłatne warsztaty dla dzieci

  Już wkrótce dzieci zamienią się w rzemieślników i korzystając z naturalnych materiałów stworzą oryginalne ozdoby i zabawki. Centrum Handlowe Auchan Gliwice zaprasza na trzy spotkania w ramach „Akademii rzemiosła”. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 18.09.2018

  Odbierz bezpłatną opaskę odblaskową i świeć przykładem!

  22 września maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Gliwice wezmą udział w zabawach w ramach akcji edukacyjnej „Odblaskowi.pl”. Uczestnicy wydarzenia odbiorą bezpłatne opaski odblaskowe, które zwiększają bezpieczeństwo na drodze po zmroku. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 11.09.2018

  Robimy kolorowe worki na buty – bezpłatne warsztaty dla dzieci

  Rok szkolny rozpoczęty, a każdemu uczniowi oprócz nowych przyborów przyda się worek na buty, lub ulubione przedmioty. Zbliżające się 15 września warsztaty kreatywne w Centrum Handlowym Auchan Gliwice pozwolą małym artystom stworzyć spersonalizowane plecaki-worki. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Gliwice ul. Rybnicka 207

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty