Materiały dla prasy

 
 • 12.03.2019

  Centrum Handlowe Auchan Gliwice wkrótce w nowej odsłonie

  Ceetrus Polska rozpoczął modernizację kolejnego swojego obiektu. Klienci Centrum Handlowego Auchan Gliwice od kwietnia będą mogli korzystać z odnowionych wnętrz, w których znajdą się nowe miejsca do odpoczynku oraz udogodnienia dla rodzin z dziećmi. Po zakończonym remoncie obiekt zyska również nową identyfikację wizualną.

   

  Więcej  

   
 • 12.03.2019

  Decoupage od kuchni – bezpłatne warsztaty dla dzieci

  Czas przyozdobić dom w wiosennym stylu! Już 16 marca Centrum Handlowe Auchan Gliwice organizuje warsztaty dla dzieci, w trakcie których maluchy będą ozdabiać drewniane przybory kuchenne techniką decoupage. Wstęp wolny!  

   

  Więcej  

   
 • 21.02.2019

  Ferie pełne zabawy w Centrum Handlowym Auchan Gliwice

  Tysiące klocków i balonów, zajęcia kreatywne i plastyczne, a także konkursy i moc zabawy czeka na odwiedzających 23 lutego Centrum Handlowe Auchan Gliwice. Atrakcje z okazji zakończenia ferii zimowych to program bezpłatnych zabaw dla dzieci w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach.

   

  Więcej  

   
 • 11.02.2019

  Weź udział w walentynkowej zabawie i uwiecznij swoją miłość!

  W Dniu Świętego Walentego w Centrum Handlowym Auchan Gliwice na zakochanych czekają słodkie niespodzianki. Aby je zdobyć, trzeba wykonać zadanie nietuzinkowej pary bohaterów – pięknej damy i niezwykle wysokiego dżentelmena. Dodatkowo zakochani będą mogli uwiecznić swoje uczucia na fotografii. Zabawa trwa od godziny 13:00 do godziny 19:00.

   

  Więcej  

   
 • 22.01.2019

  Pełne księżniczek i rycerzy warsztaty karnawałowe

  Udana zabawa karnawałowa nie obędzie się bez barwnych strojów i masek, które łatwo wykonać samodzielnie. Już 26 stycznia Centrum Handlowe Auchan Gliwice i Centrum Handlowe Auchan Żory  organizują warsztaty kreatywne, które pozwolą stworzyć kreatywne maski karnawałowe i zamienić się w księżniczkę lub rycerza. Wstęp wolny!  

   

  Więcej  

   
 • 14.01.2019

  Rozświetlamy zimę lampami! – bezpłatne warsztaty dla dzieci

  Podczas długich styczniowych wieczorów w każdym oknie przyda się rozświetlona, tęczowa ozdoba! 19 stycznia w Centrum Handlowym Auchan Gliwice odbędą się warsztaty kreatywne dla dzieci, które pozwolą stworzyć oryginalne lampy. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 • 17.12.2018

  Przygotuj kreatywne ozdoby świąteczne! – warsztaty dla dzieci

  Czas przystroić choinkę! Własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne będą oryginalną dekoracją lub unikatowym prezentem dla najbliższych, którego na próżno szukać na sklepowych półkach. Już 22 grudnia Centrum Handlowe Auchan Gliwice zaprasza dzieci na przedświąteczne warsztaty kreatywne. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 11.12.2018

  Przygotuj kreatywne ozdoby świąteczne! – warsztaty dla dzieci

  Czas przystroić choinkę! Własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne będą oryginalną dekoracją lub unikatowym prezentem dla najbliższych, którego na próżno szukać na sklepowych półkach. Już 15 grudnia Centrum Handlowe Auchan Gliwice zaprasza dzieci na przedświąteczne warsztaty kreatywne. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 07.12.2018

  Święty Mikołaj zawita do Centrum Handlowego Auchan Gliwice

  Czy wszystkie dzieci były w tym roku grzeczne? Już 6 grudnia wszystkie maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Gliwice będą miały okazję przywitać się ze świętym Mikołajem. W programie również mikołajkowe gry, zabawy, konkursy i warsztaty tworzenia dekoracji świątecznych. Wstęp wolny!

   

  Więcej  

   
 • 15.11.2018

  Rozświetl jesień lampionem! – warsztaty dla dzieci

  Podczas długich, listopadowych wieczorów w każdym oknie przyda się rozświetlona, kolorowa ozdoba! 17 listopada w Centrum Handlowym Auchan Gliwice odbędą się warsztaty kreatywne dla dzieci, które pozwolą stworzyć makaronowe lampiony. Wstęp bezpłatny.

   

  Więcej  

   
 
 
C.H. Auchan Gliwice ul. Rybnicka 207

Godziny otwarcia galerii

pon. - sob.: 9.00 - 21.00 niedz.: 9.30 - 19.30
 

Szukasz promocji?

Sprawdź nasze oferty