you're offline
Wróć

Baw się modą, pokaż swój styl!

13/08
gliwice-sporkanie_z_lalka_barbie-02082022-390.jpg
U nas w wakacje wiele się dzieje! Przygotowaliśmy moc atrakcji dla dzieci, które odwiedzą nas ze swoimi rodzicami w sobotę 13 sierpnia! To doskonała okazja do wspólnej zabawy i spotkania z ulubionymi bohaterami bajek! Coś dla siebie znajdą dzieci w każdym wieku!

Specjalnie dla dziewczynek stworzymy strefę Barbie, gdzie będzie można zaprojektować i wykonać fantazyjne ubranka dla lalek i przez chwilę poczuć się jak profesjonalna projektantka mody. Będzie można również nagrać filmik z choreografią do muzyki Barbie EXTRA. Przed występem animatorki odpowiednio ucharakteryzują małe artystki.

Wiele radości dostarczy również kolorowa strefa balonowych szaleństw, gdzie będzie można wykonać zwierzątka i bajeczne stworki z balonów.

W programie wakacyjnych zajęć coś dla siebie znajdą również chłopcy!

Samochody Matchbox od pokoleń inspirują do wielkich motoryzacyjnych przygód. Sobotnie spotkanie w naszej galerii handlowej będzie doskonałą okazją do zabawy samochodzikami z różnych kolekcji oraz zestawami tematycznymi.

Z kolei mali wielbiciele bajki „Tomek i przyjaciele” podczas spotkania wyruszą w podróż z bohaterami, bawiąc się zestawami torów, lokomotyw i wagoników.

Zapraszamy 13 sierpnia od godziny 10:00 do godziny 17:00. Wstęp wolny!