you're offline
Wróć

Dołącz do klubu młodych naukowców! – targi zajęć pozaszkolnych

27/09
gliwice-klub_mlodych_nukowcow-25092019-390.jpg
Język angielski, lekcje matematyki czy może robotyki? Każdy znajdzie coś dla siebie na zbliżających się targach zajęć pozaszkolnych. Rodzice z dziećmi odwiedzający nasze Centrum 27 września wezmą udział w zajęciach i zabawach edukacyjnych, które przybliżą ofertę pobliskich placówek i szkół. Wstęp wolny.

Nie wszystkie przedmioty w szkole pozwalają na rozwój pasji i zdolności dzieci. Niezwykle ważna jest organizacja czasu wolnego, tak aby wykorzystać pokłady energii drzemiące w małych odkrywcach. Zajęcia i atrakcje pozaszkolne pozwolą na rozwój zainteresowań, a do tego będą dla dzieci okazją do dobrej zabawy i poznawania rówieśników. Wszystkich niezdecydowanych, jakie zajęcia wybrać, zapraszamy na targi zajęć pozaszkolnych.

Na zbliżającym się wydarzeniu swoją ofertę zaprezentują placówki i ośrodki, organizujące aktywności edukacyjne dla dzieci w wieku od 3 do 14 lat. Rodzice wraz z dziećmi będą mieć okazję do spotkania i rozmowy z przedstawicielami, m.in: szkoły językowej Profi Lingua, placówki Fabryka Naukowców, która oferuje zajęcia robotyki oraz szkoły Math Riders, która specjalizuje się w lekcjach matematyki techniką Helen Doron. Dzieci wezmą udział w pokazowych zajęciach i animacjach, które pozwolą na szybkie i wygodne poznanie oferty i dobranie zajęć do zainteresowań maluchów.

Targi zajęć dla dzieci połączone z kreatywnymi zajęciami odbędą się 27 września. Zajęcia będą prowadzone od godz. 15:30 do 18.30. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!
Share