you're offline
Wróć

Dzień Kobiet pięknych i szczęśliwych!

07/03
add this event to your calendar

choose your application

gliwice-dzien_kobiet-20022020-390.jpg
Z okazji Dnia Kobiet Centrum zachęcamy panie, by się zrelaksowały, nie bały się marzyć i przede wszystkim dbały o siebie! W sobotę 7 marca będzie można skorzystać m.in. licznych porad specjalistów, stworzyć mapę marzeń oraz wziąć udział w warsztatach z coachem. Wstęp wolny!

Pomysłów na świętowanie Dnia Kobiet jest tyle, ile kobiet na świecie. Najważniejsze jednak jest to, by panie tego dnia były szczęśliwe i czuły się wyjątkowo piękne. W trakcie wydarzenia, które będzie miało miejsce 7 marca, panie dowiedzą się, jak zadbać o swoje zdrowie i urodę.

Tego dnia będzie można uzyskać liczne bezpłatne porady dotyczące np. diety i zdrowia. Z kolei wskazówek dotyczących tego, jak zrealizować wyznaczone sobie cele i wyzwolić swój potencjał, udzieli certyfikowana coach, czyli trenerka rozwoju osobistego.

W trakcie warsztatów z psychologiem będzie można dowiedzieć się, czym są mapy marzeń i jak je tworzyć. To prosty sposób, by poznać skuteczną metodę na realizację marzeń. Ochotniczki będą mogły przygotować na miejscu swoją mapę.

Wizyta w naszej galerii handlowej będzie także okazją, by skorzystać z bezpłatnych zabiegów kosmetycznych i usługi wizażu.
Atrakcje z okazji Dnia Kobiet odbędą się 7 marca w godzinach 14:00-18:30. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy! add this event to your calendar

choose your application

Share