you're offline
Wróć

Plan lekcji to podstawa! Warsztaty kreatywne dla dzieci

21/09
gliwice-kreatywne-warsztaty-rodzinne-04092019-390.jpg
Jak nie pogubić się w gąszczu lekcji i zajęć dodatkowych? W opanowaniu szkolnego chaosu pomoże plan lekcji, który dzięki magnesom będzie można przypiąć do lodówki. Okazją do samodzielnego wykonania prac będą warsztaty, które odbędą się 21 września. Wstęp bezpłatny!

Czy są na sali dzieci bez planu lekcji? Nawet, jeśli każdy uczeń zaopatrzył się w niezbędny plan, to kolejny, umieszczony w widocznym dla domowników miejscu, pomoże zaplanować tydzień i nie pozwoli zapomnieć o najważniejszych zajęciach. 21 września w naszym Centrum odbędą się warsztaty kreatywne, na których powstaną plany lekcji z magnesami.

Do powstania prac posłużą wzory planów lekcji, które będą dekorowane za pomocą pisaków, kredek, brokatu oraz wstążeczek. Na odwrocie planów maluchy będą przyklejać taśmę magnetyczną, która pozwoli przytwierdzić pracę do lodówki i innych metalowych powierzchni. Niepowtarzalny, magnetyczny plan lekcji będzie idealnym dodatkiem do każdej szkolnej wyprawki!

Warsztaty kreatywne odbędą się 21 września. Zajęcia będą prowadzone od godz. 11.00 do 16.00, a udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!
Share