you're offline
Wróć

Rozmaitości na wiosennym kiermaszu

Od 20/05 do 31/05
gliwice-kierrmasz_wiosenny-18052021-390.jpg
Szukasz ciekawych pomysłów na prezent z okazji Dnia Matki, a może chcesz zrobić miły upominek dla innej bliskiej osoby? Coś dla siebie znajdziesz na wiosennym kiermaszu, który już w najbliższy czwartek 20 maja rozpocznie się w naszej galerii handlowej.   

Przez trzy dni na stoiskach regionalnych dostawców i twórców będzie można znaleźć bogaty wybór rękodzieła i ozdób oraz kosmetyki. Na kiermaszu dostępne będą również przedmioty wykonane z tkanin dżinsowych, koszulki z nadrukami, a także szeroki wybór modnych akcesoriów, wśród których będą paski, portfele czy chusty. Spośród propozycji dostępnych na kiermaszu bez trudu będzie można wybrać ciekawy prezent z okazji Dnia Matki.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich kupujących przypominamy o zasadach bezpiecznych zakupów. Klienci w trakcie wizyty w obiekcie powinni mieć zasłonięte usta i nos maseczką oraz utrzymywać bezpieczną odległość od innych osób przebywających na terenie pasażu galerii handlowej. Na terenie pasażu znajdują się dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk, z których warto korzystać w trakcie zakupów.

Kiermasz wiosenny odbędzie się od 20 do 22 maja. Stoiska w pasażu będą dostępne w godzinach otwarcia galerii handlowej, czyli od 9:00 do 21:00.

Serdecznie zapraszamy na zakupy!
Share