you're offline
Wróć

Tworzymy świąteczne ozdoby – bezpłatne warsztaty dla dzieci

21/12
gliwice-kreatywne-warsztaty-rodzine-15122019-390.jpg
Do świąt Bożego Narodzenia pozostało zaledwie kilka dni! Najwyższy czas, aby wykonać kolorowe ozdoby i ubrać choinkę. 21 grudnia Centrum Handlowe Auchan Gliwice zaprasza na rodzinne warsztaty kreatywne, na których będzie można znaleźć wiele pomysłów na udekorowanie bombek choinkowych. Wstęp bezpłatny!

Bombki i łańcuchy wyłącznie w kolorze czerwieni i złota, a może słodycze zamiast tradycyjnych ozdób? Każdy ma swój pomysł na dekorację świątecznej choinki, a najbardziej cieszą te ozdoby, które wykonamy samodzielnie.

Podczas rodzinnych warsztatów kreatywnych, które 21 grudnia odbędą się w Centrum Handlowym Auchan Gliwice, dzieci będą mogły samodzielnie udekorować bombki na choinkę. Do przygotowania fantazyjnych świątecznych ozdób posłużą styropianowe kule, które będą ozdabiane kolorowymi pisakami, cekinami, brokatami, delikatnymi piórkami oraz barwnymi tasiemkami. Wykonane podczas warsztatów bombki będzie można zabrać do domu i przystroić nimi choinki.

Świąteczne spotkanie z cyklu „Kreatywne warsztaty rodzinne” odbędzie się w 21 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Gliwice przy ulicy Rybnickiej 207 w Gliwicach. Zajęcia będą prowadzone od godziny 12:00 do 18:00. Wstęp bezpłatny.
Share