you're offline
Wróć

Weź udział w przedświątecznych warsztatach!

27/11
gliwice-przygotowania_swiateczne_czas_zaczac-18112021-390.jpg
Moc atrakcji czeka na najmłodszych podczas świątecznych warsztatów w naszej galerii handlowej. W najbliższą sobotę 27 listopada będzie można pod okiem instruktorów stworzyć krótki świąteczny film animowany, a także przygotować barwne i aromatyczne dekoracje, które wprowadzą do domu gwiazdkowy nastrój. Wstęp wolny! Zapraszamy od godziny 10:00 do godziny 17:00!

WARSZTATY ANIMACJI POKLATKOWEJ

Jak sprawić radość dziadkom czy innym krewnym, którzy mieszkają daleko? Dobrym pomysłem może być świąteczny film animowany, który wyślemy potem naszym bliskim mailem czy internetowym komunikatorem. Podczas przedświątecznych warsztatów w naszej galerii handlowej najmłodsi poznają technikę animacji poklatkowej, a następnie pod okiem instruktorów stworzą scenariusz filmu, wykonają plansze, które będą tłem odgrywanych scen i wreszcie pokierują zdjęciami! Będzie można puścić wodzy fantazji i przenieść się w świat baśni. Film animowany, który powstanie podczas warsztatów będzie można od razu obejrzeć na dużym ekranie, a pobrany plik wysłać z okazji Bożego Narodzenia do bliskiej osoby!

STWÓRZ WYJĄTKOWE ŚWIĄTECZNE DEKORACJE

Na uczestników warsztatów czeka również wiele pomysłów na świąteczne dekoracje. Coś dla siebie znajdą miłośnicy stylu skandynawskiego, którzy z dostępnych na miejscu naturalnych materiałów – słomy i kolorowych sznurków – stworzą ekodekoracje w kształcie śnieżynek, gwiazdek oraz aniołków. Będzie można wykonać również naturalne dekoracje z pomarańczy i limonek, które ozdobione goździkami czy anyżem będą roztaczać piękny zapach w domowych wnętrzach. W trakcie warsztatów powstaną również wypełnione przyprawami korzennymi i suszonymi owocami dekoracyjne, aromatyczne woreczki oraz minipaczki ze świątecznymi herbatami.

WARSZTATY PLASTYCZNE DLA NAJMŁODSZYCH

Maluchy, które wraz z rodzicami odwiedzą naszą galerię handlową, będą mogły wziąć udział w zajęciach plastycznych. W ich trakcie ozdobią bombki ze styropianu oraz własnoręcznie wykonają kartki świąteczne bazujące na skandynawskich wzorach. Do dyspozycji małych twórców będą farby, błyszczące cekiny, korale i inne ozdoby.

Serdecznie zapraszamy do udziału!