you're offline
Wróć

Wiosna już tuż, tuż! Czas na rodzinne zakupy!

Od 01/03 do 01/06
add this event to your calendar

choose your application

auchan-wiosna-01032021-390.jpg
Dni stają się coraz dłuższe, za oknem coraz wyższe temperatury i więcej słońca. To znak, że nadchodzi wiosna. Widać ją również w witrynach naszych butików, w których można już znaleźć wiosenne i letnie kolekcje!

Odwiedź sklepy naszej galerii handlowej i przygotuj swoją szafę do wiosny! W naszych butikach znajdziesz liczne pomysły na stylizacje na każdą okazję!

Wybór jest ogromny – czekają na Ciebie lekkie, wiosenne płaszcze i kurtki, zwiewne sukienki, kolorowe bluzki i spódnice, a także wiele modnych dodatków. Z pewnością znajdziesz u nas pomysły na wiosenną garderobę dla całej rodziny.

Pamiętajmy o najważniejszych zasadach bezpiecznych zakupów – zasłaniajmy nos i usta maseczką, utrzymujmy dystans od innych kupujących, a także przestrzegajmy limitów osób, które mogą jednocześnie robić zakupy w poszczególnych sklepach.

Bezpieczeństwo naszych klientów, pracowników i najemców jest dla nas priorytetem. Regularnie sprzątamy i dezynfekujemy przestrzenie wspólne. W pasażach umieściliśmy dozowniki z płynami do dezynfekcji rąk i zachęcamy do częstego korzystania z nich.

Odwiedź nas, sprawdź aktualne oferty oraz promocje i ciesz się udanymi i bezpiecznymi zakupami! add this event to your calendar

choose your application

Share