you're offline
Wróć

Zaprzyjaźnij się z językiem angielskim i matematyką

Od 04/09 do 30/09
gliwice-warsztaty_jezykowe-03092021-390.jpg
Nauka języka obcego i przedmiotów ścisłych może być fascynującą przygodą! Przekonają się o tym dzieci, które wezmą udział w bezpłatnych cyklicznych warsztatach w Centrum Handlowym Auchan Gliwice. W kolejne soboty września od godz. 10:00 do godz. 18:00 najmłodsi będą mogli wziąć udział w zajęciach z języka angielskiego i matematyki. Wstęp wolny.

Szukasz ciekawych zajęć dla dzieci, które pozwolą im rozwijać się w różnych dziedzinach? Chcesz sprawdzić, czy malucha zainteresuje świat języków lub nauk ścisłych? Centrum Handlowe Auchan Gliwice rozpoczyna cykl bezpłatnych warsztatów, w trakcie których przedszkolaki i uczniowie pierwszych klas szkół podstawowych będą mogły rozwijać zainteresowania i umiejętności.

W trakcie spotkań edukacyjnych na małych uczestników czekają zajęcia wypełnione zabawami, rymowankami i warsztatami, podczas których dzieci poznają lub powtórzą podstawowe zwroty w języku angielskim.

Podczas zajęć dzieci będą mogły także zaprzyjaźnić się z naukami ścisłymi. Będą ćwiczyły pamięć, umiejętność logicznego myślenia oraz liczenia. Wspólna zabawa oraz rozwiązywanie zadań i łamigłówek pomoże najmłodszym nauczyć się pracy w grupie, a także sposobów radzenia sobie ze zdenerwowaniem. Te umiejętności z pewnością przydadzą się im w przedszkolu oraz w pierwszych klasach szkoły.

Warsztaty poprowadzą instruktorzy szkoły językowej ProfiLingua, którzy mają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat.

Zajęcia edukacyjne z języka angielskiego i matematyki odbędą się w Centrum Handlowym Auchan Gliwice przy ulicy Rybnickiej 207 w Gliwicach w kolejne soboty – 4, 11, 18 oraz 25 września w godzinach 10:00-18:00. Udział w zajęciach jest bezpłatny.