you're offline

Hobby4Men  GLIWICE

  • DIY
  • USŁUGI
{{ $t(selectedDay.label) }}
  • {{ $t(key) }}

Sklep z militariami dla osób, które chcą czuć się bezpiecznie a jednocześnie lubią dobrą zabawę.  Oferowany przez nas sprzęt militarny pochodzi od sprawdzonych dostawców. Nasz sklep z militariami posiada asortyment uznanych marek takich jak: WALTHER, AIR MASTER, HAMMERLI, PERFECTA, KOLTER, SMITH&WESSON, UMAREX, VICTORINOX, WENGER, GERBER, COLD STEEL, LEATHER MAN, a także wiele innych.

Wiatrówki, multitoole, scyzoryki czy repliki asg to ważna część naszego asortymentu. Jednak wychodzimy dalej i oferujemy naszym klientom odzież w stylu militarnym, outdoorową a także wojskową. Każda przygoda wymaga akcesoriów tak więc bez problemu można znaleźć ekwipunek EDC czy niezbędne akcesoria jak krzesiwa i kompasy. Na stałe w sprzedaży mamy noże myśliwskie, latarki i inne oporządzenie taktyczne.

Szeroka gama asortymentu pozwoliła nam wprowadzić odzież codzienną, patriotyczną a nawet sportowe rashguardy i koszulki termoaktywne. Odzież takich firm jak Helikon-Tex, Brandit, Surge Polonia i Pit Bull West Coast to tylko część marek, które mamy w ofercie.