you're offline

Maxi Zoo  GLIWICE

  • Zwierzęta
Znajdź sklep na mapie
{{ $t(selectedDay.label) }}
  • {{ $t(key) }}

Maxi Zoo – sklep dla zwierząt

Maxi Zoo to sieć specjalistycznych sklepów z artykułami dla zwierząt, należąca do niemieckiej firmy Fressnapf. Na polskim rynku istnieje od 2012 roku, otwierając każdego roku kolejne sklepy w całej Polsce.

Sklep Maxi Zoo oferuje szeroki wachlarz produktów żywnościowych znanych marek oraz posiada bogaty wybór produktów marek dostępnych wyłącznie w Maxi Zoo, charakteryzujących się wyjątkowym składem oraz atrakcyjną ceną w stosunku do jakości.
Maxi Zoo to nowoczesny sklep, w którym klient znajdzie nie tylko produkty dla swojego pupila, ale również otrzyma fachowe porady dotyczące doboru diety, pielęgnacji i dbania o zdrowie czworonoga.

Nasi pracownicy zawsze chętnie doradzą wszystkim właścicielom zwierząt domowych, a wszystkie porady dostosowane są do potrzeb danego gatunku pupila.
Nasi konsultanci przechodzą liczne szkolenia i są na bieżąco edukowani. Dzięki temu posiadają aktualną wiedzą, która pomaga im lepiej zrozumieć potrzeby zwierząt i ich właścicieli.

Ponadto, Maxi Zoo organizuje cyklicznie spotkania z behawiorystami czy trenerami oraz ścisłe współpracuje z lokalnymi schroniskami dla zwierząt.

To co nas charakteryzuje to fakt, że zwierzęta są zawsze mile widziane w naszych sklepach!

Przyjdź do Maxi Zoo ze swoim pupilem i sprawdź najlepsze oferty.

Zapraszamy!

www.maxizoo.pl